ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

МАКС БАРСКИХ И LITKOVSKAYA ВЫПУСТИЛИ НОВУЮ...

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ: СЕРІАЛ «ДРУЗІ»...

Принц Гаррі пригрозив папараці судом після фото Меган Маркл з сином Арчі в Канаді

Герцоги Сассекські вимагають поваги до їхнього приватного життя

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
4 5 14

Після відмови від королівських обов’язків принц Гаррі та Меган Маркл переїхали до Канади. Герцоги Сассекські прагнуть фінансової незалежності та якомога меншої публічності. Однак папараці не дають спокою їм навіть в іншій країні.

Принц Гаррі та Меган Маркл останні новини

На днях у мережі з’явилися фото Меган, яка гуляє в парку з малюком Арчі та двома собаками, Гаєм і Озом. І попри те, що герцогиня мала абсолютно щасливий вигляд на світлинах, фотожурналістам уже пригрозили судовим позовом. У вівторок герцоги Сассекські оприлюднили на адресу ЗМІ звинувачення в харасменті. Як стверджують адвокати, Меган не давала згоди на зйомку, папараці стежили за нею і фотографували з кущів.

Гаррі та Меган стверджують, що біля їхнього житла у Ванкувері ледь не цілодобово чатують папараці. Як заявляють адвокати пари, були зафіксовані спроби зробити фото внутрішніх приміщень будинку за допомогою телеоб’єктива.

Два тижні тому герцоги Сассекські заявили про бажання відмовитися від королівських обов`язків і розпочати нове незалежне життя. У вівторок принц Гаррі прибув до Ванкувера, де вже десять днів на нього чекали дружина з сином.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Королевский указ: принц Гарри и Меган Маркл не смогут использовать бренд Sussех Rоуаl в коммерческих целях