SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

Прем'єра: LAUD презентував новий кліп на пісню "Вигадав"

Режисером відео став Максим Ксьонда, відомий за своїми роботами для таких популярних артистів, як Джамала, Христина Соловій, Сергій Бабкін, 5Nizza і ТНМК

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Сьогодні, 3 квітня, в світ виходить новий кліп співака LAUD "Вигадав". Пісню "Вигадав" написали Влад Каращук та електронний музикант Роман Черенов (aka Morphom), а автором слів виступила Катя Рогова.

LAUD (Влад Каращук):

- Ідея кліпу мені здалася дуже цікавою та кінематографічною. Хоча ми знімали до глибокої ночі, процес йшов легко. Добре, що потрібно було грати самого себе, а не якогось маніяка-шизофреніка. У відео зашифрована детективна історія, ми розраховуємо на уважних глядачів, які зможуть побачити і зрозуміти сюжет. Я дуже задоволений результатом! Вийшло навіть краще, ніж я уявляв у своїх найсміливіших мріях. Це, друзі, справжній трилер, який вам захочеться переглядати.

Новий сингл "Вигадав" разом з іншими піснями дебютного альбому вперше буде представлений наживо на першому сольному концерті LAUD, який відбудеться 7 квітня в столичному клубі Bel étage. Реліз альбому запланований на другу половину 2018 року.