Повернення Гаррі та Меган до палацу: принц Чарльз запропонував примирення, бо боїться помсти сина

Нові подробиці життя королівської сім’ї

Принц Чарльз боїться, що Гаррі може розповісти неприємну правду про Каміллу — його другу дружину. Через це герцог Единбурзький запропонував герцогу Сассекському повернутися до королівського палацу та залишитися в Британії. Про це повідомляє The Sun.

«Є побоювання стосовно спогадів Гаррі про вступ Камілли до королівської родини і про те, як її тривалий роман із Чарльзом нашкодив йому з юних літ... Гаррі нейповірно відданий покійній матері й захищає її, тому він не схвалював того, що Камілла стала великим коханням усього життя його батька», —  повідомили джерела виданню. 

Instagram: @clarencehouse

Нагадаємо, влітку 2021 року принц Гаррі заявив про те, що пише мемуари, і пообіцяв розповісти всю правду про своє життя. Натомість принц Чарльз боїться, що в спогадах його сина може бути неприємна інформація про нього і його дружину Каміллу. Оскільки 6 лютого Єлизавета II святкуватиме свій платиновий ювілей, на урочистості запросили принца Гаррі та Меган Маркл. Джерела стверджують, що герцог Единбурзький запропонував парі не повертатися до США.

Instagram: @clarencehouse


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали