Бездіяльність Гаррі та Меган: Spotify шукає продюсерів для подкасту, за який заплатив королівській парі 24 мільйони доларів

Провал контракту

Сервіс Spotify шукає нових штатних співробітників для роботи з медіакомпанією Archewell — продуктом принца Гаррі та Меган Маркл, на основі якого королівська пара планувала розробити  подкаст у 2021 році. Про це повідомляє Daily Mail.

«Зараз ми збираємо шоу-команду, яка створить та запустить нове оригінальне шоу з Archewell за участі відомих жінок. Ідеальний кандидат повинен мати досвід роботи зі знаменитостями й інтерес до перетину соціальної активності та популярної культури», — написали у вимогах до  вакансії старшого продюсера.  

У грудні 2020 року принц Гаррі та Меган Маркл підписали контракт із сервісом Spotify на 24 мільйони доларів. Вони оголосили про створення подкасту Archewell Audio, але за рік встигли опублікувати тільки один випуск. Сервіс офіційно не коментував відсутність оновлень. Нещодавно Spotify оголосив пошук співробітників та запропонував шестимісячні контракти в  Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, принц Гаррі та Меган Маркл укладали угоду і з Netflix — на стримінговому сервісі також спостерігається гостра нестача контенту. 

Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали