ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

СТАВКА НА МАСС-МАРКЕТ: КЕЙТ МИДДЛТОН БЕГАЕТ В...

МИ ВЖЕ ЗБИЛИСЯ З РАХУНКУ: БРУКЛІН БЕКХЕМ ВИВІВ У...

«Попереду ще кілька хіміотерапій і операція», ― Алла Мазур розповіла, як триває боротьба з раком

Телеведуча вирішила підтримати усіх, хто також бореться з онкологією

Рейтинг статьи / 0
4 5 28

У листопаді минулого року Алла Мазур повідомила, що у неї виявили рак. Телеведуча розповіла на своїй сторінці у Facebook, як триває лікування. За її словами, вона хотіла полікуватися в тиші і повідомити прихильникам вже фінальну добру новину, але оскільки часто запитують, як вона почувається, вирішила розповісти та підтримати тих, хто також бореться з онкологією.

«Не відкладайте нічого на потім! Не закривайтесь у собі. Прийміть допомогу близьких і друзів. Коли не ховаєшся від світу ― це справді спрощує життя. Четверта хімія мені далася легше, ніж попередні три, хоч сил ще небагато. Побічні ефекти ― традиційні, і це помітно по зміні зачіски. Але прогрес є. Попереду ще кілька хіміотерапій і операція. І я ще раз переконуюсь: головне ― почати вчасно! Тому знову закликаю усіх: перевірятися регулярно».

Алла Мазур

Телеведуча порадила усім взяти за правило і перевірятися за декілька днів до дня народження, щоб не загубитися у датах. 

«Якщо є тривожний прогноз ― не панікувати. Перевірити його в кількох місцях. Бо навіть онкодіагнози у нас бувають хибними: сама тому свідок. Якщо все підтвердилось ― не панікувати тим більше! І не відкладати лікування: в надії, що розсмокчеться, або допоможуть нетрадиційні методи.

Міжнародні протоколи онколікування чіткі, загальні для всіх. Більше про свій діагноз і ліки, що пропонують, можна прочитати в інтернеті. Шукайте лікаря, якому довіряєте ― і починайте шлях!

Він не буде легким, але боятися і соромитися тут нічого. Чим раніше почати боротьбу, тим більше шансів на швидше одужання. В цьому випадку точно варто довіритись офіційній медицині, вважаю я. І вірю, що таки зможу повідомити вам фінальну добру новину».

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

«У мене виявили злоякісну пухлину, і я починаю боротися», — Алла Мазур