Помер щойно призначений креативний директор Moschino Давіде Ренне

Дизайнеру було 46 років

Італійський дизайнер Давіде Ренне, який лише 1 листопада офіційно став новим креативним директором Moschino, помер у віці 46 років у Мілані. Про це повідомив бренд у власному акаунті Instagram. Причиною смерті став інсульт.

«Давіде приєднався до нас лише кілька днів тому, проте раптова хвороба забрала його від нас надто рано. Ми досі не можемо повірити в те, що сталося. Разом з Давіде ми працювали над амбітним проектом, в атмосфері ентузіазму та оптимізму щодо майбутнього. Незважаючи на те, що він був з нами короткий час, Давіде зміг одразу завоювати до себе любов та повагу. Наразі ми маємо втілити в життя те, що його уява та фантазія встигли лише задумати», — прокоментував втрату голова холдингу Aeffe, який володіє Moschino, Массімо Ферретті.

До свого призначення в Moschino Давіде Ренне раніше очолював жіночий напрямок Gucci. В італійському бренді він провів майже 20 років, де встиг попрацювати із Фрідою Джанніні та Алессандром Мікеле. Його дебютом на новій посаді мав стати показ колекції Moschino FW 2024 у лютому 2024 року на Milan Fashion Week.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали