Періс Гілтон відповіла на критику зовнішності її дитини

Хейтери перетнули межу

Зіркове материнство має як свої переваги, так і недоліки. З останніми Періс Гілтон зіштовхнулася, опублікувавши нове фото свого сина Фенікса, який народився у січні цього року. Хейтери звернули увагу на «завеликий розмір голови хлопчика» й засипали зірку коментарями з критикою та порадами звернутися до лікаря.

Періс Гілтон

«Генетично запрограмований бути генієм», «Вашу дитину має оглянути дитячий нейрохірург… Швидше за все, знадобиться МРТ або УЗД, щоб виключити блокування спинномозкової рідини в мозку», «У моїх синів великі голови, але в цього набагато більша», «Ммм, хто їй про це скаже?» — писали люди у коментарях.

Увагу на негативні коментарі звернула користувачка TikTok Stephanie Tleiji, а на її відео відреагувала сама Періс Гілтон.

Періс Гілтон

«Є хворі люди в цьому світі. Мій янгол ідеально здоровий. І так, звісно, він був у лікаря, в нього просто великий мозок», — написала Періс.

У коментарях до відео Stephanie Tleiji користувачі Мережі підтримали Періс Гілтон та зазначили, наскільки жахливо те, що люди критикують зовнішність дитини.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали