Президент Володимир Зеленський привітав українців з Днем Незалежності

Свято вільних людей

Сьогодні Президент Володимир Зеленський привітав «великий народ великої країни із великим днем — Днем Незалежності України». 24 серпня 2023 року ми відзначаємо 32-гу річницю нашого суверенітету та свободи, у які настала наша черга робити свій внесок. Про це Президент говорить у 12-хвилинному відео, яке було опубліковано зранку на його сторінці в Instagram. На записі Володимир Зеленський з’являється у вишиванці Damirli кольору хакі, оздобленій українським орнаментом та прикрашеній тризубом, вишитим біля серця.

«Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю нашої незалежності — незалежності України. Свято вільних людей. Свято сильних людей. Свято гідних. Свято рівних. Українців та українок. Усіх в усій нашій державі. Це цінність для кожного з нас, і за це ми боремось. І в цій боротьбі важливий кожен, бо ця боротьба — за те, що важливо кожному. Це — незалежна Україна», — написав Президент в описі до відео.

Промову до Дня Незалежності Володимир Зеленський зняв на тлі полотна, присвяченого Герою України, який був страчений ворогом після слів «Слава Україні!». Тож і завершив її він останніми кадрами життя мужнього воїна та словами: «Бо ми всі зробили так, що коли один говорить: "Слава Україні", весь світ відповідає: "Героям Слава!"».


Реклама

Популярні матеріали

Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


Які босоніжки на підборах обрати для повсякдення


Як лімфодренажні стрибки допомагають позбутися набряків


Читайте також
Популярні матеріали