«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

7 ПРИВЫЧЕК В ПОСТЕЛИ, КОТОРЫЕ МОГУТ РАЗРУШИТЬ...

6 ФИЛЬМОВ, ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ ИСТОРИЯХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

Ольга Фреймут – українська Еллен Дедженерис: Новий канал адаптовує всесвітньо відоме шоу

Прем’єра восени! 

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Новий канал розпочав роботу над розважальним ток-шоу, яке буде називатися «Оля» з Ольгою Фреймут.

«Ідея зняти «Шоу Еллен Дедженерис» в Україні, і зробити це саме з Ольгою Фреймут мені спала на думку ще у 2012 році, коли стало зрозуміло, що з форматом «Ревізор» усе склалося, і виникла потреба розвиватися далі. Але тоді часу не знайшлося, а потім Оля взагалі перейшла працювати на інший канал. Коли вона повернулася, я подумала, що настав час втілити цю ідею, і реанімувала старі записи й розробки», – розповідає Вікторія Бурдукова, директор творчого об’єднання.

Ольга Фреймут

Зрозумівши, що Україна цікавиться їхнім форматом, перше, що зробили Warner Bros., – це запросили досьє на ведучу. За вимогою, вона мала бути популярною та неоднозначною, викликати різний спектр емоцій – від обожнювання до ненависті. 

«Для мене це виклик, – говорить Ольга Фреймут. – Після років ревізій, доскіпливих перевірок та асоціацій мого імені з нелюдською чистотою... братися за новий розважальний формат – це ж дерзання... Та ще й «Show Ellen Degeneres»! Настільки добре зроблено, що це вже порозпоцуплювали всі, і не лише в Україні. Ми ж разом із Вікторією Бурдуковою та Анною Жижею навмисно полетіли до Голлівуда. І нам сама Еллен та творці програми передали секретний рецепт».

Ольга Фреймут з Еллен Дедженерис

Вперше особисто з Ольгою Фреймут і всією українською творчою групою форматники зустрілися у Лос-Анджелесі, у павільйоні «Еллен Дедженерес шоу». Три дні команда Нового каналу спостерігала за знімальним процесом і переймала досвід. Ольга Фреймут, відмінно володіючи англійською мовою, зуміла легко та невимушено увійти в контакт із творцями проекту. Вона дуже сподобалася як продюсерам шоу, так і самій Еллен.

«Тепер усі беруться за дорожезні вечірні шоу, де ведучі сяють напомадженими шевелюрами, за спиною бринчить оркестр, а обов’язковим гостем є Олег Винник... І в нас так буде. Пріоритетними ж натомість стануть не декорації та гонорові зірки, а легкість і відвертість співрозмовників і співрозмовниць. Несподіванка. Доброта. Спонтанність. І самоіронія», – зізнається Фреймут.

Фреймут на шоу Еллен

Також для компанії Warner Bros. було важливо, щоб українська адаптація щоденного «Шоу Еллен Дедженерис» була актуальною та швидко реагувала на події. Тому Новий канал працюватиме за американською схемою: сьогодні відзняли, завтра – в ефірі.

«Ми спершу планували відзняти весь сезон заздалегідь за кілька студійних сесій, а потім сидіти та спокійно його монтувати. Але Warner Bros. наполягали, що шоу має бути актуальним, що це – його «двигун». Словом, якщо сьогодні Alekseev на премії М1 виконає розкішний номер із краном, то вже наступного дня він має сидіти у нашій студії. Подумавши і трохи полякавшись, ми погодилися», – каже Вікторія Бурдукова.

Ольга Фреймут на шоу Еллен в студії

Гостями ток-шоу стануть як зірки телебачення, кіно, музики, так і звичайні люди з унікальними талантами та цікавими життєвими історіями. Ведуча братиме інтерв’ю, лякатиме, гратиметься з ними в ігри – все як в оригінальному шоу. Задіяні також глядачі у студії: принципова позиція творчої групи – запрошувати до залу тільки прихильників шоу, а не масовку, як у більшості інших форматів.

Ток-шоу передбачає чимало рубрик, і однією з них є «Haters, I love you!» Ведуча приходить до свого хейтера, знайомиться і пробачає йому за образливий коментар. До кількох Ольга Фреймут уже навідалася зі знімальною групою. Цим викликала активний резонанс у соцмережах, до якого долучилися зірки і політики.