НАРУШИЛ МОЛЧАНИЕ: ОТЕЦ МЕГАН МАРКЛ ВПЕРВЫЕ...

ПРИНЦ ГАРРИ ПРЕПОДНЕС МЕГАН ОЧЕНЬ ЦЕННЫЙ...

СЕКС (УЖЕ НЕ) ПРОДАЄ АБО ЩО РОБИТИ З СЕКСИЗМОМ В...

ЭЛЕГАНТНАЯ КЕЙТ МИДДЛТОН ПОЯВИЛАСЬ НА СВАДЬБЕ...

ROYAL STYLE: ЯК ОДЯГАЮТЬ КОРОЛІВСЬКИХ ДІТЕЙ У...

Ольга Фреймут працює над новою книжкою

Вже опублікований перший уривок

31 января 2017

Фото: instagram

Кохання і материнство йдуть на користь Ользі Фреймут, про що свідчить її активна діяльність. Це попри те, що синові телеведучої Валерію не має ще й року. Про декретну відпустку не йшло і мови: восени вийшов розгромний сезон проекту «Новий інспектор Фреймут. Міста», зйомки якого Ольга поєднувала разом зі зйомками нового сезону «На ножах».  

 

На ножах. Скоро. Діма Борисов і улюблені Брати Юдіни

Фото опубликовано FreimutOlia (@freimutolia)

І сьогодні стало відомо, що головний інспектор країни працює над своєю новою книжкою. Достеменно невідомо, про що вона буде, втім Ольга уже опублікувала на своїй сторінці в Instagram уривок, з якого можна припустити, що це буде роман. 

 

"Були... було... був... Ця безпорадність перед кінцем. Життя -це вступ до смерті. Євдокія знала , що народилася, щоб померти . І жити має так, аби отримати достойну кончину. Груші у дідусевому саду, мамина колискова , молоко від Краси у горнятку ... Навіть політ бджоли у безтурботно -жовтому... все надломиться. Останній такт віддиригенить життя - і настане смерть ... А поки - молитва. Соло сльози" - клаптик моєї нової книги.

Фото опубликовано FreimutOlia (@freimutolia)

Нагадаємо, що півтора роки тому друком вийшла перша книга Ольги «Де їсть і з ким спить Фреймут». Ця ілюстрована художніми фотографіями й малюнками книга є містифікованою біографією, літературним щоденником, який вона писала між телезйомками свого інспекторського проекту.
 

Самые стильные телеведущие Украины

Instagram-отчет: как украинские звезды отпраздновали 1 сентября

Ольга Фреймут показала, как кормит дочку грудью

Загрузка...