Олена Зеленська зустрілася з Кейт Міддлтон і Джилл Байден на прийомі у Букінгемському палаці

З нагоди коронації Чарльза ІІІ

Увечері 5 травня, напередодні коронації, король Чарльз III та королева Камілла влаштували урочистий прийом у Букінгемському палаці, на який було запрошено представників королівських сімей світу, глав держав та високопосадовців. Україну на заході представляли перша леді Олена Зеленська та прем`єр-міністр Денис Шмигаль. В рамках урочистої події Олена Зеленська поспілкувалася, зокрема, з королем Чарльзом ІІІ, принцесою Вельською Кейт Міддлтон і першою леді США Джилл Байден.

«Мала честь поспілкуватися з принцесою Уельською та першою леді США Джилл Байден на офіційному прийомі з нагоди коронації Його Величності Чарльза ІІІ. Справжнє задоволення — зустрітися з цими вишуканими леді, які мають відкрите серце, та великими друзями України», — підписала Олена спільний кадр з Кейт Міддлтон і Джилл Байден.

Для важливого заходу перша леді України обрала елегантний образ від українських дизайнерів, що складався з чорної сукні з довгим рукавом GASANOVA та брошки «Полин, Євшан-Зілля», створеної Ruslan Baginskiy спеціально для Олени Зеленської з нагоди відвідин коронації Чарльза ІІІ.

Церемонія коронації розпочнеться 6 травня о 13:00 за київським часом.


Реклама

Популярні матеріали

Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Головний аксесуар цього літа, без якого нам не обійтись


Читайте також
Популярні матеріали