Олена Зеленська прибула з візитом до Великої Британії

Важлива зустріч

Олена Зеленська прибула з візитом до Великої Британії, де зустрілася з прем’єр-міністром Ріші Сунаком та його дружиною Акшатою Мурті. Про це перша леді України написала в Telegram.

«"Ми навчаємо ваших військових, але насправді це ви навчаєте нас. Ми вчимося в України та українців, як бути такими сильними та стійкими" — це сказала мені сьогодні під час нашої зустрічі в Лондоні дружина прем’єр-міністра Великої Британії Акшата Мурті. Нещодавно вона якраз відвідала українських військових, які проходять навчання у Великій Британії», — повідомила Олена.

У своїй публікації перша леді подякувала Великій Британії за підтримку — зокрема за організацію спільно з українськими партнерами пісенного конкурсу «Євробачення», який Україна виграла торік.

«Це ще одне нагадування світу про російську агресію, через яку ми, країна-переможець, не можемо прийняти музичне свято в себе», — зазначила перша леді.   

Також перші леді обговорили конференцію з питань відбудови України, яка запланована на червень цього року в Лондоні, та третій Саміт перших леді та джентльменів, що відбудеться в Києві та буде присвячений темі ментального здоров’я. Окрім того, Олена Зеленська та Акшата Мурті разом відвідали Британську бібліотеку, в якій зберігається 100-тисячна українська колекція рідкісних видань і документів, та поспілкувалися з українськими дітьми.

Нагадаємо, 6 травня у Великій Британії відбудеться коронація Чарльза ІІІ. Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив про те, що на заході буде присутня «високоповажна українська делегація», проте її склад не уточнив.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали