Олена Зеленська в образі від українського бренду на церемонії коронації Чарльза ІІІ

Образ дня

6 травня у Лондоні відбулась історична подія — коронація Чарльза ІІІ та його дружини Камілли. На урочистій церемонії були присутні офіційні представники різних країн світу, зіркові гості та члени королівської родини. Серед запрошених також були перша леді України Олена Зеленська та прем`єр-міністр Денис Шмигаль, які перебувають у Великій Британії з офіційним візитом.

«"Разом з Україною виступаємо на захист свободи й суверенітету перед неспровокованою агресією" — цінуємо ці слова та позицію Короля Чарльза ІІІ. Україна одразу знайшла в його особі послідовну підтримку та розуміння. Для нас із прем’єр-міністром Денисом Шмигалем честь — перебувати сьогодні на коронації Його Величності та Королеви Камілли тут, у Вестмінстерському абатстві, щоб від імені всієї України побажати успішного правління та процвітання країні. Наші народи мають спільні цінності: життя, свободу, демократію. Нехай саме вони стануть ознакою епохи Ваших Величностей і для Сполученого Королівства, і для нас», — написала перша леді в Instagram.

Для історичної події Олена Зеленська, яка 5 травня відвідала прийом Чарльза ІІІ у Букінгемському палаці в сукні Gasanova, обрала образ м`ятного кольору від українського бренду The Coat, що складається із сукні з поясом та пальто.


Реклама

Популярні матеріали

Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Головний аксесуар цього літа, без якого нам не обійтись


Читайте також
Популярні матеріали