«Олена Зеленська привернула багато уваги». Журналіст розповів, як минув візит першої леді на похорон Єлизавети II

Перша леді вшанувала пам’ять королеви та зустрілася з принцесою Уельською

Європейський кореспондент «Голосу Америки» Богдан Цюпин прокоментував візит Олени Зеленської на похорон Єлизавети II. Про це журналіст розповів у ефірі «Радіо НВ».

«Перебування Олени Зеленської, дружини президента України, тут, у Лондоні, привернуло дуже велику увагу. Насамперед тому, що велика увага прикута до України. Російський напад, війна, ті звірства, які чинить російська армія на території України; та допомога, яку британці як країна виділяють і палко підтримують також морально Україну... Я думаю, що все це вилилося також і в увагу до дружини українського президента», — поділився Богдан Цюпин.

Також журналіст розповів, що британські ЗМІ відреагували на зустріч Олени Зеленської та принцеси Кетрін. Видання розтиражували фотографію, де перша леді України сидить поруч із принцесою Уельською. 

«Фотографія, на якій видно дружину українського президента Олену Зеленську і принцесу Уельську Кетрін, дружину онука покійної королеви, передрукували, я б сказав, дуже багато, якщо не більшість британських часописів, вона розійшлася соціальними мережами у Великій Британії. Це такий дуже людський зрозумілий аспект дипломатії України, держави, яка зараз воює, змагається за виживання з велетенською ядерною супердержавою», — розповів кореспондент. 

Нагадаємо, 19 вересня відбувся державний похорон королеви Єлизавети. Захід відвідала Олена Зеленська. Перша леді вшанувала пам’ять королеви у Вестмінстер-холі та зустрілася з принцесою Уельською в Букінгемському палаці. 


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали