Як Олена Зеленська відреагувала на смерть королеви Єлизавети ІІ

Та написала, чому вона захоплюється королевою

Перша леді України вшанувала пам’ять королеви Єлизавети ІІ, яка померла 8 вересня 2022 року. Олена Зеленська опублікувала зворушливий допис у своєму Instagram, у якому згадала монархиню та її найкращі риси.

Так, дружина Президента України зазначила, що на неї справляло враження те, як, «маючи численні обов’язки, королева Єлизавета ІІ та її помічники встигали приділяти увагу та відповідати на листи дітей з усього світу, зокрема й наших, українських дітей». Вона також адресувала слова подяки королеві за її підтримку України під час повномасштабного вторгнення.

«У ці дні пам’яті Її Величності Королеви Єлизавети ІІ майже в кожного — свій улюблений спогад про неї. Так буває, коли відійшла справді епоха, яка вплинула на всіх. І до того ж епоха шляхетна й взірцева, до якої хочеться бути причетним.

На мене особисто завжди справляло враження, як, маючи численні обов’язки, Королева Єлизавета ІІ та її помічники встигали приділяти увагу та відповідати на листи дітей з усього світу, зокрема й наших, українських дітей.

Лише в останні роки листи з поміткою "Royal Мail" надходили до хлопчика із Запоріжжя та дівчинки з Кропивницького — вони просто написали Королеві про своє життя й отримали відповіді! Відповідь від Її Величності надійшла й школі №1 з Бердянська — після того, як учні привітали Королеву Єлизавету ІІ з 90-річчям.

Це надзвичайно важлива риса й урок для всіх лідерів, як важливо бути уважним до кожного.

Сьогодні в Лондоні мала змогу попрощатися з Її Величністю від імені всіх українців. Дякуємо за повсякчасну увагу до України, за натхненні побажання, які ми отримали від Вас у День Незалежності: "Нехай кращі часи чекають у майбутньому". Нехай так і буде. Зі сподіванням і подякою, Україна», — написала Зеленська.

Нагадаємо, що 19 вересня Олена Зеленська приєдналася до 500 світових лідерів, яких запросили до Великої Британії на державний похорон королеви Єлизавети II. 


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали