Олена Зеленська обрала вишиту блузу та особливий пояс українських брендів під час робочої поїздки до Нью-Йорка

Перша леді виступила з промовою про долю українських музеїв

Під час робочої поїздки до Нью-Йорка Олена Зеленська відвідала Меморіал 9/11 та Український музей.

Для виходу перша леді обрала вишиту білу блузу та широкі штани від українського дизайнера Артема Климчука. Вона доповнила образ поясом від Gunia Project, на якому вишиті слова «сила», «воля» та «сміливість». Також Олена Зеленська обрала сережки з колекції «Незалежна» від Guzema x Gunia Project.

Після відвідин Меморіалу 9/11 Олена Зеленська розповіла про дерево, яке вижило під час теракту в 2001 році, — тепер воно є символом незламності та стійкості.

«До дерева, що вижило, приходять американці, які втратили близьких у тому страшному теракті. У травні дерево підсвічували синьо-жовтими кольорами — на знак солідарності з народом України. Цю солідарність і підтримку я щомиті відчуваю в поїздці», — додала перша леді України.

Також Олена Зеленська відвідала Український музей у Нью-Йорку, де виступила з промовою. Вона розповіла про долю музейних закладів України під час війни.

Нагадаємо, у Нью-Йорку перша леді зустрілася з Ліз Трасс. Прем’єр-міністерка Великої Британії запевнила, що продовжуватиме підтримувати Україну.


Реклама

Популярные материалы

Принц Вільям виступив із промовою вперше після смерті Єлизавети ІІ...


Княгиня Монако відвідала показ Louis Vuitton у стильному образі...


6 наймодніших сумок сезону


Читайте також
Популярні матеріали