Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року

Несподівані результати

Кінець року — традиційний час підбивати підсумки та визначати тих, хто привернув найбільшу увагу, вплинув на суспільство або змінив його. Напередодні у Мережі з’явився рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року. Для його створення експерти обрали 150 зірок і проаналізували тенденції пошукових запитів користувачів Google.

Найчастіше користувачі Мережі гуглили скандальне експодружжя Ембер Герд (у середньому 5,6 мільйона запитів на місяць) та Джонні Деппа (5,5 мільйона). Судова драма, що розгорталася між ними, привернула увагу та змусила людей з усього світу чекати на рішення журі.

Джонні Депп та Ембер Герд

Джерело: Discovery+

Третє місце у рейтингу посіла королева Великої Британії Єлизавета ІІ, яка влітку відсвяткувала платиновий ювілей свого правління, а 8 вересня відійшла за межу вічності. Користувачі Google цікавилися нею близько 4,3 мільйона разів на місяць.

Єлизавета ІІ

Instagram: @theroyalfamily

Джонні Депп та Ембер Герд — не єдині у рейтингу, хто цього року відзначився гучним розлученням. У середньому 4,06 мільйона разів на місяць гуглили спортсмена Тома Бреді, який розійшовся із супермоделлю Жизель Бюндхен.

Том Бреді

Instagram: @tombrady

Жоден рейтинг найпопулярніших зірок не може обійтися без родини Кардаш’ян — Дженнер, а зокрема Кім Кардаш’ян. Розлучення з Каньє Вестом і публічні сварки, стосунки та розрив з Пітом Девідсоном і скандал із сукнею Мерілін Монро на Met Gala — ці події змусили людей шукати її 3,4 мільйона разів на місяць. Наступну сходинку посів Піт Девідсон з результатом 3,2 мільйона.

Кім Кардаш`ян і Піт Девідсон

Instagram: @kimkardashian

Трохи менше користувачі гуглили Ілона Маска, який придбав Twitter і змінив соціальну мережу так, що відомі бренди масово відмовляються від неї.

Ілон Маск

Getty

Останнє місце у рейтингу посів Вілл Сміт, який цього року опинився у центрі скандалу на церемонії вручення премії «Оскар-2022». Його шукали в середньому 3,15 мільйона разів на місяць.

Вілл Сміт

Instagram: @willsmith


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали