Інсайдер: прем’єра «Пем і Томмі» роз’ятрює старі рани Памели Андерсон

«Несправедливо, що вона знову вимушена пройти через це»

Нещодавно Hulu представив один із найбільш очікуваних серіалів лютого — «Пем і Томмі», заснований на реальних подіях. Він присвячений стосункам між Памелою Андерсон та її колишнім чоловіком Томмі Лі, які розлучилися у 1998 році після трьох років шлюбу, а також історії про сумнозвісне секс-відео, яке було викрадене та опубліковане в інтернеті.

Памела Андерсон і Томмі Лі

Після прем’єри восьмисерійної стрічки інсайдер, добре знайомий із ситуацією Памели, сказав виданню People, що «складається враження, що шоу повторно експлуатує Памелу».

«Оприлюднення цієї стрічки було ситуацією, що дуже травмувала Памелу, і несправедливо, що вона вимушена знову пройти через це, — сказав інсайдер. — Памела заслуговує на певний рівень поваги. Вона людина і мама. У цьому є відчуття лицемірства. Це її життя, і вона повинна вирішувати, чи буде перетворена на товар для загального використання». 

Памела Андерсон

«Якщо повернутися до її обкладинки Playboy, то вона завжди вважала, що це був її свідомий вибір. Проте вона не обирала, щоб її "домашнє відео" було вкрадене. Це було порушення її права на приватність».

Інсайдер також додав, що Памела ніколи не дивитиметься серіал «Пем і Томмі», тому що в ньому показаний дуже травматичний період у її житті. 

Нагадаємо, що в кінці січня стало відомо, що Памела Андерсон розірвала стосунки з Деном Хейхерстом через рік після одруження.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали