ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

21 ИЮЛЯ ВСТРЕТИМСЯ НА РАЙОН #1 BLOCK PARTY

ПРЕДПОЛАГАЮТ, ЧТО ПРИНЦЫ УИЛЬМ И ЧАРЛЬЗ...

ЖЕЛТЫЙ - ГЛАВНЫЙ ЦВЕТ ЛЕТА 2018 (ДОКАЗАНО КЕЙТ...

НОВАЯ ПЕСНЯ МАКСА БАРСКИХ СТАЛА САУНДТРЕКОМ К...

Нокаут: Хілларі Клінтон впевнено перемогла Дональда Трампа у перших дебатах (відео)

«Як Клінтон поставила Трампа на місце», – весь світ обговорює вчорашню зустріч кандидатів на пост президента США

Фото: gettyimages

В США відбулись перші дебати між головними претендентами на президентство в США, на ними слідкували більше 100 мільйонів американців, і це абсолютний рекорд.

Для початку варто відзначити різницю у підготовці кандидатів до зустрічі: якщо Дональд Трамп повністю поклався на свою харизму і щасливий випадок, то Хілларі Клінтон підготувалась дуже ґрунтовно (аж до вибору одягу). І не прогадала.

Хілларі в яскраво-червоному костюмі, котрий імовірно уособлював впевненість і наполегливість кандидатки у своїх намірах, назвала Трампа расистом та сексистом. Трамп, у свою чергу, закинув Клінтон, що вона не відвідує американські міста, не зустрічалася з виборцями останні кілька тижнів. «Я щойно повернувся з Детройту, з Філадельфії, я їздив багатьма містами. Ви ж залишалися весь цей час вдома», – заявив Трамп. Відповідь Хілларі була блискавичною: «Думаю, ви просто критикуєте мене за те, що я готувалась до цих дебатів. І так, я справді ретельно готувалась весь цей час. Знаєте, до чого ще я ретельно готувалась? До того, аби стати президентом».  

Дональд Трамп стал дедушкой

Дональд и Мелания Трамп почтили минутой молчания память жертв стрельбы в Лас-Вегасе

«Лучше зажечь свечу, чем проклинать тьму», – 15 цитат Элеоноры Рузвельт

Загрузка...