Netflix відкриває офіс, який обслуговуватиме Україну

З представництвом у Польщі

Американський стримінговий сервіс Netflix планує до кінця року відкрити представництво у Варшаві, яке обслуговуватиме Центральну та Східну Європу, зокрема й Україну.

Netflix відкриває офіс, який обслуговуватиме Україну

«Минуло сім років відтоді, як ми почали подорож Netflix до Центральної та Східної Європи — регіону з глибокими творчими традиціями та блискучим творчим талантом. У 2016 році ми локалізували наш сервіс у Польщі. Невдовзі після цього Netflix став доступним румунською, чеською, угорською, хорватською та українською мовами», — анонсувала компанія.

Зазначається, що у Польщі компанія інвестувала близько $115 млн в оригінальні фільми та серіали Netflix і створили понад 2600 робочих місць. Сервіс тісно співпрацював з польськими акторами, сценаристами, режисерами та іншими учасниками знімального процесу. 

Netflix відкриває офіс, який обслуговуватиме Україну

«Офіс Netflix у Варшаві є для нас природним наступним кроком і допоможе налагодити довгострокову співпрацю в регіоні, а також поглибити зв’язки, створивши нові можливості для творців і продюсерів контенту… Не можемо дочекатися, коли разом напишемо наступний розділ Netflix у Центральній та Східній Європі!».

Нагадаємо, що відомий латвійський гурт BrainStorm переспівав свій хіт українською мовою.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали