Як звучить одна з найпопулярніших пісень Латвії українською мовою

BrainStorm переспівали свій хіт

Минулої неділі на міжнародному телемарафоні «Save Ukraine — #StopWar» популярний латвійський гурт BrainStorm виконав одну з найвідоміших своїх пісень українською мовою. Вона прозвучала в ефірі понад 20 телеканалів Європи.

«Mana Dziesma або “Моя пісня” — одна з найвідоміших наших пісень у рідній Латвії. Тому, щоб підтримати наших друзів у цей важкий час, ми обрали саме її та вирішили заспівати український текст на вже популярну музику. Нам дуже хотілося, щоб він однаково глибоко відізвався і в серцях латишів, і в серцях українців, адже сьогодні ми разом. Працювали з неймовірним натхненням. З моменту, як виникла ідея, до фінального монтажу відео минуло трохи більше двох тижнів», — коментує фронтмен Ренарс Кауперс.

Моя пісня BrainStorm

Український текст, який також був опублікований на офіційному сайті гурту, написав Сергій Седрик Локшин — автор текстів пісень «Свята» та «Плакала» для гурту KAZKA. У записі композиції також взяли участь хор Riga Gospel і струнний квартет Juno, режисером кліпу був Papa Che.

Нагадаємо, що до марафону приєдналися Monatik, Тіна Кароль, The Hardkiss, «Океан Ельзи», Jamala, Go_A, «Один в каное», Melovin, Imagine Dragons, Fatboy Slim та інші.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали