Названо «Жінку року» за версією журналу Billboard

Легенда

Найпрестижніше музичне видання Billboard назвало «Жінку року» — нею стала відома попспівачка Шакіра. Зірка отримає нагороду на Latin Women in Music — першому в історії журналу заході, присвяченому латиноамериканським артистам за їхній внесок у розвиток музичної індустрії. Подія відбудеться 7 травня.

«Шакіра продала понад 95 мільйонів платівок у всьому світі, що зробило її однією з найбільш продаваних музичних виконавців усіх часів і найбільш продаваною латиноамериканською співачкою усіх часів. Її світовий успіх відкрив двері для інших латиноамериканських виконавців для виходу на міжнародні ринки. Вона є найпопулярнішою латиноамериканською артисткою і входить до десятки найпопулярніших артистів усіх часів на YouTube з понад 20 мільярдами переглядів, а також найпопулярнішою латиноамериканською артисткою усіх часів на Spotify», — пише Billboard.

«Шакіра — втілення Woman in Music. Завдяки їй латиноамериканські жінки в усьому світі отримали можливість писати та виконувати глибоко особисту музику. Завдяки своїй грації, глибокій віддачі та величезному таланту вона самостійно створила рух, який сьогодні залишається актуальним як ніколи. Вона є визначенням жінки в музиці», — зазначила головна контент-менеджерка Billboard Latin Español Лейла Кобо.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали