Найяскравіші перевтілення Рене Зеллвеґер

Сьогодні зірка святкує 54-річчя

Сьогодні своє 54-річчя відзначає американська акторка, володарка двох премій «Оскар» Рене Зеллвеґер. Зірка не раз доводила, що заради творчості готова на будь-які зміни, і кожного разу результат був приголомшливим. У святковий день згадуємо найяскравіші перевтілення акторки, які вражають.

«Щоденник Бріджит Джонс»

Роль у культовому фільмі «Щоденник Бріджит Джонс», що вийшов у 2001 році, приніс молодій Рене Зеллвеґер справжню славу. Однак, аби головна героїня вийшла саме такою, якою ми її побачили на екрані, акторці довелось докласти немало зусиль. Так, спеціально для ролі Рене, яка завжди мала худорляву статуру, набрала близько 15 кілограмів — зірка їла максимально калорійні страви та не займалась жодними видами фізичної активності. Після завершення знімань Зеллвеґер зазначала, що більше не планує ставити такі експерименти над своїм тілом, оскільки вони негативно вплинули на її здоров’я.

Кадр із фільму «Щоденник Бріджит Джонс»

«Джуді»

Роль відомої американської акторки та співачки Джуді Гарленд принесла Рене Зеллвеґер «Золотий глобус» та «Оскар» за найкращу жіночу роль. Щоб максимально наблизитися до образу легенди, зірка носила карі лінзи та перуки. Візажист Джеремі Вудхед приховував її власні брови за накладними та робив відповідний макіяж: підводив очі олівцем та тушшю, а губи — фірмовою коралово-червоною помадою, яку обожнювала сама Гарленд. Для підсилення схожості Зеллвеґер також візуально підкорегували форму носа, зробивши її більш м’якою.

Кадр із фільму «Джуді»

«Справа Пем»

Ще одна роль, для якої Рене довелось набрати кілограми, — роль матері-вбивці із Середнього Заходу в серіалі «Справа Пем». Заради разючої трансформації у кримінальній драмі зірка «набрала» 40 кілограмів. Утім, цього разу, на відміну від підготовки до знімань у «Щоденнику Бріджит Джонс», минулося без шкоди для здоров’я — ефекту зайвої ваги вдалось досягнути за допомогою потовщувального костюма та спеціальних накладок для обличчя. Для ролі акторка також змінила зачіску, а фінальний результат вразив усіх: і глядачів, і критиків.

Кадр із серіалу «Справа Пем»


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали