Рене Зеллвегер, яка змінювала власне обличчя, закликала «сприймати свій вік»

Зірка не боїться старіти

Акторка Рене Зеллвегер дала інтерв’ю The Sunday Times і розповіла про своє ставлення до краси і процедур з омолодження.

53-річна актриса, яка і сама раніше (скоріше за все) користувалася послугами ін’єкційної косметології та пластичних хірургів, закликала жінок приймати свій вік.

Рене розповіла, що, коли їй виповнилося 50 років, вона наче отямилася і зрозуміла, що вважає себе кращою і гарнішою, ніж була у 20-річному віці.

«50-річчя здавалося абсолютно новим початком без усіляких дрібниць, моментом, коли ви можете перестати слухати всі ці голоси у своїй голові та намагатися відповідати тому, що люди очікують від вас, і можете стати самим собою», — зізналася акторка.

У розмові із журналістом видання Рене зазначила, що їй набридли косметичні процедури, в рекламних кампаніях яких людей переконують у тому, що їм потрібно мати молодший вигляд, ніж зазвичай у їхньому віці.

«Усі ці оголошення, які говорять нам, що ми можемо мати вигляд, що не відповідає нашому справжньому віку, якщо просто купимо всі їхні креми, їхні засоби і все те сміття, яке вони хочуть нам продати? Це що, мені кажуть, що я більше не цінна, тому що мені 53 роки? Це те, що ви кажете? Є велика різниця між прагненням бути найкращим, найяскравішим собою та бажанням бути тим, ким ви не є. Щоб бути яскравим і красивим, ви повинні прийняти свій вік», — говорить Рене Зеллвегер.


Реклама

Популярные материалы

Топфаворити догляду цієї осені: вибір beauty-редактора


Як не збожеволіти від обсягу інформації у новинах


10 українських фільмів, які варті уваги


Читайте також
Популярні матеріали