«МУЖ ДОЛЖЕН ВСЕ ВРЕМЯ ПОНИМАТЬ, ЧТО ЕМУ...

КАК НЕ ПЛАНИРОВАТЬ СВОЕ СЧАСТЬЕ И НАСЛАЖДАТЬСЯ...

РЕДАКЦИЯ ТЕСТИРУЕТ: КРОССОВЕР SUV CITROËN C3...

ВЫЙТИ ЗА РАМКИ: 6 СПОСОБОВ МЫСЛИТЬ НЕСТАНДАРТНО...

ВСЕ, ЧТО ВАМ НУЖНО ЗНАТЬ О «МИСС УКРАИНА-2018»...

«Наталя Могилевська до схуднення навмисно брала в свою команду тільки пишних дівчат», – Катерина Осадча

На кастинг шоу «Модель XL» прийшла колишня стар-менеджер співачки

Рейтинг статьи / 0
4 5 3

У вівторок на телеканалі «1+1» вийшов другий випуск реаліті-шоу «Модель XL».  На кастинг вперше прийшов хлопець plus-size і навіть отримав чотири «так» від суддів. Однак Богдана не взяли до проекту, і на це була вагома причина.

Натомість до шоу потрапили бухгалтер Інна із Жмеринки, танцюристка Катерина із Ковеля, Наїна із Білорусі (яка має на тілі 14 татуювань), донька мера зі Львівщини Наталка та багато інших пишних красунь.

Останньою учасницею другого дня кастингу стала львів’янка Анна Резніченко – відома візажистка, яка працювала з зірками першого ешелону: Світланою Лободою, Наталею Могилевською, Марією Яремчук та іншими.

«Я жила не своїм життям, а життям артиста. Я завжди була за кадром і ніколи не була в кадрі. Для мене це серйозний виклик. Я хочу боротися зі своїми комплексами і перемогти в цьому проекті», – зазначила Анна.

Вона також розповіла цікаву історію, яка сталася під час участі Наталі Могилевської у «Танцях з зірками». Тоді співачка зі своїм партнером Ігорем Кузьменком мали стрибати з пішоходного моста, аби побороти свої страхи. Однак перед цим стрибком перевіряти канат на міцність відправили саме Анну.

«У мене навіть думки не було, що вона мені скаже: йди стрибай», – згадує Анна.

Суддя проекту Катерина Осадча зазначила, що Анну знають як дівчину з міцними нервами.

«Є така залаштункова історія, що Наталя Могилевська до свого схуднення набирала у команду пишних дівчат, щоб на їхньому фоні мати худіший вигляд», – розповіла Осадча.

Анна відповіла, що її це не ображало, оскільки в офісі було багато дівчат plus-size.

Судді відзначили талію та ноги Анни, а також її вміння триматися на подіумі.  Дівчина отримала чотири «так» та продовжила участь у проекті.