«‎Нас завжди було шестеро. Це була сім'я, яка назавжди змінила те, ким ми були»: Дженніфер Еністон вперше прокоментувала смерть Меттью Перрі

Неможливо читати без сліз

Слідом за Меттом Лебланом та Кортні Кокс, які порушили тишу й особисто прокоментували раптову смерть свого колеги за серіалом «‎Друзі» та близького друга — Меттью Перрі, зворушливий пост актору присвятила й Дженніфер Еністон.

«Прощання з нашим Метті викликало шалену хвилю емоцій, яку я ніколи раніше не відчувала. Ми всі переживаємо втрату в якийсь момент нашого життя. Втрату життя або втрату любові. Можливість по-справжньому пережити це горе дозволяє відчути моменти радості та вдячності за те, що ми любили когось так глибоко. А ми любили його дуже сильно. Він був частиною нашої ДНК. Нас завжди було шестеро. Це була сім`я, яка назавжди змінила те, ким ми були і яким буде наш шлях»‎, — написала Еністон.

Окремо акторка (до якої, судячи з мемуарів Меттью Перрі, у нього були почуття) відзначила талант актора змушувати сміятися всіх навколо й поділилася милим фрагментом їхнього листування.

«Як він сам казав, якщо він не чув сміх, він думав, що помре. Його життя буквально залежало від цього. І йому це вдавалося. Він змусив усіх нас сміятися. І сміятися досхочу. Упродовж останніх декількох тижнів я перечитувала наші повідомлення одне одному. Сміялася і плакала, потім знову сміялася. Я буду зберігати їх вічно. Я знайшла повідомлення, яке він надіслав мені одного разу. У ньому все сказано. Дивіться другий слайд»‎, — додала Дженніфер.

«Метті, я дуже тебе люблю і знаю, що ти зараз у повному спокої й не відчуваєш болю. Я розмовляю з тобою щодня... Іноді я майже чую, як ти кажеш: "Чи можеш ти бути ще більш божевільною?" Спочивай, братику. Ти завжди робив мій день кращим»‎, — завершила Еністон.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали