«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Це офіційно: Святослав Вакарчук нарешті відповів, чи йтиме в президенти

Артист записав відеозвернення на своєму YouTube каналі

Фото: facebook.com/okeanelzyofficial

Рейтинг статьи / 0
5 5 8

Тиждень тому Святослав Вакарчук під час одного з заходів у Лондоні підтвердив, що йде в політику. Однак на запитання про участь у президентській гонці прямо так і не відповів. Лідер гурту «Океан Ельзи» упродовж багатьох місяців фігурував у соціологічних опитуваннях як один із ймовірних кандидатів, і, варто зазначити, заручився за цей час серйозною підтримкою потенційних виборців. Інтерес до його кандидатури підігріла й передноворічна заява Володимира Зеленського. Сам Вакарчук до останнього зберігав інтригу. Проте сьогодні вранці артист офіційно заявив, що не балотуватиметься в президенти України. 

«Я неодноразово заявляв: влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні. І щоб розставити всі крапки над «і», зняти всі питання, офіційно заявляю: Я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року», – наголосив співак.

Він додав, що «в джинсах» може зробити для країни більше, ніж «вдягнувши краватку».

«Разом з моєю командою я працюватиму над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Я працюватиму над тим, щоб привести до влади якомога більше молодих професіоналів – людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси – понад усе», – заявив Вакарчук.