На Венеційському бієнале представлять роботу Дем'єна Герста, присвячену Україні

У рамках виставки «Це Україна: Захищаючи свободу»

Роботу відомого художника Дем`єна Герста, присвячену Україні, покажуть на бієнале у Венеції. Картина Sky Over Corn Field  стане частиною української виставки «Це Україна: Захищаючи свободу» — спільного проєкту PinchukArtCentre, Офісу Президента та Міністерства культури та інформаційної політики.

«Сьогодні в Україні триває війна за її свободу. У відповідь на дискредитаційні заяви щодо її культурного та історичного коріння, наш намір, що спонукає формат нашої присутності на La Biennale di Venezia цього року, — стверджувати протилежне. Ми презентуємо роботи сучасних українських художників і художниць, а також контекстуалізуємо українську історію і культуру за підтримки міжнародних митців та мисткинь», — прокоментували організатори української виставки.

Проєкт «Це Україна: Захищаючи свободу» створили за 4 тижні й вмістили в нього роботи всесвітньовідомих художників (Демієна Герста, Марини Абрамович, JR, Такасі Муракамі)  та українських митців (Нікіти Кадана, Лесі Хоменко та Євгенії Бєлорусець). Під час вистаки також представлять картини Марії Примаченко.

Зауважимо, бієнале у Венеції проходитиме в Scuola Grande della Misericordia з 23 квітня до 7 серпня 2022 року. Український павільйон також представлятиме проєкт «Фонтан виснаження. Acqua Alta», фрагменти якого вдалося евакуювати з Києва.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали