Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

На благодійних концертах у Європі Джамала з піснею «1944» зібрала 83 млн євро для України

Співачка підтримує свою країну та народ

Протягом березня Джамала активно брала участь у європейських благодійних подіях на підтримку України, де виконувала свою пісню «1944», яка набула нового значення після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Джамала

«Зараз кожен використовує свій ресурс по максимуму, щоб допомогти країні у боротьбі з окупантами. Музиканти — не виняток. Перемога у Євробаченні дала мені більшу впізнаваність у світі, тепер я можу використати її на користь країни. Розповісти мільйонам людей про злочини росії та підтримати українців збором коштів», — коментує Джамала.

Виступ на Національному відборі на Євробачення-2022 у Берліні, що відбувся 3 березня, допоміг зібрати 3,3 млн євро. Всього ж у рамках кампанії ARD зі збору коштів для українців, яка стартувала 25 лютого, було зібрано майже 67 млн євро. Гроші були передані організаціям Aktion Deutschland Hilft та Bündnis Entwicklung Hilft, що сприяють наданню допомоги українцям.

Джамала

11 березня Джамала виступила на вокальному шоу The Voice Generations у Литві. У фіналі конкурсу  було зібрано 52 тис. євро. Кошти передали благодійній організації Blue/Yellow, що допомагає українській армії.

12 березня співачка взяла участь у благодійному концерті We are one в Бухаресті, до якого долучилися Том Оделл, Армін ван Бюрен та інші зірки. Подію відвідало понад 50 тисяч глядачів, як результат — зібрано 950 тис. євро на допомогу Україні, які передали румунському Червоному Хресту.

29 березня співачка відвідала Бірмінгем, де виконала «1944» на Concert For Ukraine — стадіонному лайві за участі Еда Ширана, Каміли Кабейо, Snow Patrol і багатьох інших британських виконавців. Артистам вдалося зібрати 13,4 млн фунтів стерлінгів. Кошти були передані на гуманітарні цілі благодійної організації Disasters Emergency Committee (DEC) в Україні. 

На квітень уже заплановано кілька благодійних концертів на допомогу українцям. 

Нагадаємо, напередодні Джамала розповіла, що думає про російських зірок родом з України, які замовчують правду про війну.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Як Друга світова війна змінила beauty-індустрію


Благодійні ініціативи для допомоги українцям


Читайте також
Популярні матеріали