Джамала розповіла, що думає про російських зірок родом з України, які замовчують правду про війну

Співачка відверто висловила свою думку

З перших днів війни Джамала активно підтримує військових та демонструє свою патріотичну позицію. Співачці вже вдалося зібрати 83 мільйони євро на допомогу Україні завдяки благодійним концертам. Наразі Джамала перебуває в Мадриді та готується до нового виступу.

У новому інтерв’ю Славі Дьоміну артистка зізналася, що думає про російських зірок родом з України, які бояться говорити правду про війну. Зокрема в розмові згадувались імена Наташі Корольової, Ігоря Крутого та Олександра Ревви.

Instagram: @jamalajaaa

«Це біль. Я тобі скажу відверто: вони думають, що це може бути схожа ситуація, як було з Кримом у 2014-му: не висловлювати якусь конкретну думку, бути нейтральним. Може, там справді була така ситуація, люди якось так вирішили, захотіли, попри те, що вони мають підписувати це отак. Але зараз інша ситуація — повномасштабна кривава війна. Я можу сказати, що у них професія закінчилася так само. Якщо вони гадають, що перечекають, ситуація мине і вони відновлять свою концертну діяльність, — ні. Вони просто цього не розуміють. Вони й у Європі не зможуть виступати. Вони просто цього не розуміють. Мені дуже їх шкода, шкода, що вони такі хворі на голову. Але більше шкода наших людей, які гинуть», — відповіла Джамала.


Реклама

Популярные материалы

Топфаворити догляду цієї осені: вибір beauty-редактора


Як не збожеволіти від обсягу інформації у новинах


10 українських фільмів, які варті уваги


Читайте також
Популярні матеріали