На благодійній вечері фонду «Дорога миру» в Парижі зібрали 5 млн гривень для ЗСУ

Другий благодійний захід в межах Charity Dinners

У  Парижі відбулася друга благодійна вечеря на підтримку України, яку організував міжнародний фонд Миколи Тищенка «Дорога миру».

CHARITY DINNERS — міжнародний благодійний проєкт, започаткований інфлюенсеркою Аллою Барановською за підтримки фонду Way of peace та МЗС України. Головна мета — не дати світові забути, що війна триває, а люди протягом багатьох місяців самовіддано боронять кордони України та потребують допомоги. 

5 млн гривень, зібрані від продажу квитків та аукціону, направлять на закупівлю автівок для оборони Миколаєва. Це офіційний запит про допомогу, з яким голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім звернувся до Миколи Тищенка. 

Віталій Кім

Гості заходу познайомилися з культурою і традиціями України, занурилися в історію української кухні за допомогою меню, яке розробили судді «МастерШеф» Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський. Перша благодійна вечеря відбулася 8 червня у Празі. Там вдалося зібрати понад 2 мільйони гривень на придбання автомобілів для ЗСУ. 

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський

Захід підтримав французький письменник Фредерік Беґбедер, він підписав кілька книг, які надав для благодійного аукціону для ЗСУ. Почесним гостем вечора став повноважний посол України у Франції Вадим Омельченко з родиною. Благодійна вечеря відбулася за підтримки родини Яремчуків, а кубок футболіста продали на благодійному аукціоні.

Алла Барановська, Фредерік Беґбедер та Аліса Хомер

Також до підтримки України та підготовки вечері долучився французький шеф Яннік Аллено — власник шести зірок Мішлен та керівник ресторану Pavillon Ledoyen, де пройшов захід.

Яннік Аллено

Декор, повний фольклорних символів і глибоких сенсів, нагадував гостям про працьовитість і силу українського народу, процвітання та родючість землі, за яку зараз триває запекла боротьба. Центром квіткової композиції стала саме земля із зернами — це символи того, що відданість своїй справі, а зараз і країні приносить плоди. До роботи над оформленням проєкт CHARITY DINNERS залучав флористів-біженців, яким надавали підтримку платформи Bloomenty, Selena Rai та Engineered Arts. За втілення креативних ідей у реальність відповідали також Mopis Agency.

Частина коштів, зібраних на вечерях, передається до фонду United24, ініціативи президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України.

 • Санта Дімопулос
  Санта Дімопулос
 • Бенедикт і Бертран Франсуа Рішар
  Бенедикт і Бертран Франсуа Рішар
 • Олів'є Мулірак та Мален Ридаль
  Олів'є Мулірак та Мален Ридаль
 • Юліана Гензель
  Юліана Гензель
 • Анджелін Годар та Корентін Саіндро
  Анджелін Годар та Корентін Саіндро
 • Маліка Ламберт та Володимир Сивоконь
  Маліка Ламберт та Володимир Сивоконь
 • Паула Хіменес і Крістофер Буаспертюіс
  Паула Хіменес і Крістофер Буаспертюіс
 • Александр П'єррен-Нерон та Наталія Згуровська
  Александр П'єррен-Нерон та Наталія Згуровська
 • Аліна Френдій
  Аліна Френдій
 • Тетяна Кодзаєва
  Тетяна Кодзаєва
 • Марі Вінникова
  Марі Вінникова
 • Анастасія Колосова
  Анастасія Колосова

Засновниця благодійних вечорів Алла Барановська разом з амбасадоркою фонду «Дорога миру» Алісою Хомер уже вдруге покидають рідні міста через війну. Дівчата вперше зіткнулися з російською агресією ще у 2014 році в Донецьку. 

Алла Барановська

Аліса Хомер

Ініціатива CHARITY DINNERS проходить за підтримки екссудді «МастерШеф», «МастерШеф. Діти», ведучого програми «Ревізор» на «Новому каналі» та засновника фонду «Дорога миру» Миколи Тищенка. Ведучим вечора став Тімур Мірошниченко, а хедлайнеркою — Тіна Кароль. За музичний супровід також відповідала Дар’я Миколенко, солістка Київської опери та резидентка Женевської опери.

Тіна Кароль 

Тімур Мірошниченко

Дар’я Миколенко

Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали