MONATIK оголосив про третій концертний тур у США

Він розпочнеться у 2022 році

MONATIK проведе концертний тур у США. Шоу отримало назву MONATIK: JOMO USA TOUR 2022. Серед міст, які відвідає артист у січні 2022 року, будуть Маямі, Атланта, Х’юстон, Лос-Анджелес, Сієтл, Чикаго та Нью-Йорк. У програму кожного шоу входять танцювальні номери з новою хореографією, сучасний студійний звук, спецефекти та live-performance від MONATIK.

Це третій світовий тур артиста. Перший концерт відбудеться у новорічну ніч в Маямі, останній  — на нью-йоркському Таймс-Сквер. 

У рамках туру MONATIK виконає улюблені пісні з усіх альбомів для мільйонів слухачів з усього світу. Шоу артиста зберуть багатьох людей з відкритими серцями в одному ритмі, з великою любов’ю. Такий концерт поширює магію живого виступу, яка яскраво поєднує все, що відчуває людина, коли слухає пісні артиста та переглядає його кліпи.

Квитки на шоу в США вже доступні на офіційному сайті артиста. Їх можна придбати тут. 

Нагадаємо, два роки тому MONATIK уже проводив концертний тур у США. Тоді прихильники артиста відчули сильну, яскраву енергетику від шоу, а самі квитки розлетілися ще задовго до концерту. Тоді MONATIK також став першим артистом із країн СНГ, кого запросили до офісу Apple Music.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы