«Ми знайомі?» — Дженніфер Еністон не впізнала колегу з «Друзів» Девіда Швіммера

У рекламі напередодні гри «Супербоул»

Дженніфер Еністон з’явилася в рекламі Uber Eats, присвяченій цьогорічній грі «Супербоул». За сюжетом вона зустріла свого колегу з «Друзів» Девіда Швіммера, проте не впізнала його.  

Асистентка передала Дженніфер Еністон доставлення і здивувалася, що всі ці речі можна замовити на Uber Eats. «Я маю це запам’ятати», — сказала вона. «Кажуть, щоб щось запам`ятати, потрібно забути про щось інше», — відповіла Дженніфер Еністон.

Пізніше акторка побачила Девіда Швіммера і зовсім не впізнала його. «Ми знайомі?»  — поцікавилася Дженніфер Еністон. Проте навіть підказка, що вони працювали в одному серіалі впродовж 10 років, не допомогла їй. 

У рекламі з’явилися й інші зірки, які також забували найпростіші речі зі свого життя. Зокрема, Девід Бекхем не міг пригадати, як раніше називали Вікторію, коли вона була учасницею гурту Spice Girls. «Пам’ятаєш, коли ти була pepper lady?» — запитав він. Подружжя обмінялося ще декількома припущеннями, проте так і не вказало імені Posh Spice.

Зауважимо, реклама Uber Eats створена напередодні фінальної гри з американського футболу «Супербоул». Цьогоріч захід відбудеться 11 лютого на стадіоні Allegiant Stadium штату Невада.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали