ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

ЧТО НОСЯТ САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ДЕВУШКИ ЛОНДОНА, ЧАСТЬ...

ВСЕ, ЧТО НУЖНО СОВРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЕ В НОВОЙ...

«НА ПРОЕКТЕ ЕСТЬ СЕКС», — НИКИТА ДОБРЫНИН И ДАША...

«Ми маємо разом боротися з домашнім насильством», — Маша Єфросиніна про спільні проекти з кронпринцесою Данії Мері та супермоделлю Анею Рубік

Телеведуча виступила на глобальному саміті ООН в Найробі

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

12-14 листопада Маша Єфросиніна провела в Найробі, де виступила на саміті ООН з питань народонаселення та розвитку ICPD25. Глобальний захід, який зібрав понад  9 тисяч учасників з 170 країн світу, було організовано для активізації зусиль планети у боротьбі з насильством над жінками та вирішення проблем сексуального та репродуктивного здоров’я.

Маша Єфросиніна

В рамках саміту Маша зустрілася із активістками та жінками-лідерами різних країн. Кронпринцеса Данії Мері, королева Бутану, перша леді Кенії,супермоделі Наталія Водянова та Аня Рубік виступили за рівність прав жінок, сексуальну освіту та проти насильства.

Маша Єфросиніна

«Ми маємо разом боротися проти домашнього насильства, бо ця проблема може стосуватися кожної. Була рада зустрітися особисто із королевою Данії та супермоделлю Анею Рубік, які роблять для жінок у своїх країнах дуже багато. Вже є ідеї спільних проектів. Я буду докладати всіх зусиль, щоб кожна жінка в Україні знала, куди вона може звернутися за допомогою», — прокоментувала свою участь в саміті Єфросиніна.

Маша Єфросиніна

Вперше про домашнє насильство на глобальному рівні заговорили на Міжнародній конференції з народонаселення і розвитку у Каїрі у 1994 році. Через 25 років жодна країна світу повністю не поборола домашнє насильство, материнську смертність та не забезпечила потребу у плануванні сім’ї. В Україні кожна п’ята жінка зіштовхується із фізичним чи сексуальним насильством.

Приверненням уваги до цих питань в Україні займається Маша Єфросиніна, яка з 2018 року обрана почесним послом Фонду ООН в галузі народонаселення. У рамках співпраці Єфросиніна відвідала п’ять притулків та два денні кризові центри для жінок, які постраждали від насильства, а також зустрілася з 250 потерпілими та працівниками спеціалізованих служб, які допомагають таким жінкам.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

Зимові канікули: де зараз відпочивають Monatik, Катя Осадча та Настя Каменських