Мераю Кері звинуватили у плагіаті у пісні All I Want for Christmas is You

Звинувачення розглядає суд

У 1994 році Мерая Кері випустила свій головний хіт, пісню, що буквально стала символом зимових свят — All I Want for Christmas is You. Однак тепер, за 29 років відтоді, співачка зіштовхується з гучним скандалом. Цього понеділка музикант Енді Стоун подав позов на 20 мільйонів доларів до Каліфорнійського суду, стверджуючи, що композиція порушує його авторські права. Про це повідомляє Fox News.

У 1989 році гурт Vince Vance and the Valiants, учасником якого є Енді Стоун, випустив пісню під назвою All I Want for Christmas is You. Згідно з судовими документами, близько 50% пісні Мераї Кері є порушенням його авторських прав, адже співачка «прямо скопіювала слова та композиційну структуру».

Енді Стоун стверджує, що Мерая Кері та її команда «безсумнівно мали доступ» до його All I Want for Christmas is You через широкий комерційний успіх пісні: вона роками входила в чарти Billboard, а у 1994 році гурт Vince Vance and the Valiants виконав композицію під час виступу в Білому домі.

«Кері скористалася успіхом своєї роботи, яка порушує авторські права. All I Want for Christmas is You стала невідʼємною частиною популярної культури, а ім’я Кері — синонімом сезону», — зазначає Енді Стоун.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали