Мемуари принца Гаррі побили рекорд із продажу в історії Великобританії

Скандальна книга

9 січня у продаж надійшли довгоочікувані мемуари принца Гаррі під назвою «Запасний». У книжці син короля Карла III відкрив світу безліч секретів королівської родини, у тому числі принц Гаррі розповів про бійку зі своїм братом — принцом Вільямом, погані стосунки між Кейт Міддлтон та Меган Маркл, про втрату цноти та вживання наркотиків.

Подробиці життя принца Гаррі привернули чималу увагу читачів, які прагнули придбати книгу. Як повідомляє Daily Mail, скандальні мемуари молодшого сина короля стали найбільш продаваною науково-популярною книгою в історії Великої Британії.

За інформацією видавництва, у перший день публікації книги було продано 400 тисяч примірників. Ці дані враховують як книги у твердій палітурці, так і електронні та аудіоверсії мемуарів.

«Наскільки нам відомо, єдині книги, кількість продажів яких в день релізу перевищує мемуари принца Гаррі, — це ті, в яких фігурує інший Гаррі — Поттер», — зазначив директор Transworld Penguin Random House Ларрі Фінлей.

Охочих придбати книгу було настільки багато, що деякі магазини у Великій Британії відкривалися навіть опівночі.

За словами експертів, читачі та прихильники королівської родини хочуть сформувати власну думку та дізнатися про життя принца Гаррі із перших вуст, а не з таблоїдів.

«Мені дуже приємно почути про життя принца Гаррі від принца Гаррі», — сказала Сара Накана, геодезистка, яка купила книгу на вокзалі в Лондоні.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали