Меган Маркл і принц Гаррі розповіли правду про перше побачення та знайомство Меган з Кейт і Вільямом

Скандальні деталі із життя подружжя

8 грудня відбулася скандальна прем’єра документального серіалу Меган Маркл і принца Гаррі, в якому вони поділилися з глядачами своєю правдою про життя в королівській родині, зокрема труднощами, з якими вони стикалися. Окрім цього, відоме подружжя показало досі не оприлюднені сімейні фотографії та розповіло про своє перше побачення і те, яким було знайомство Меган із принцом Вільямом і принцесою Кейт.

Так, стало відомо, що Гаррі та Меган познайомилися завдяки Instagram.

«Я скролив свою стрічку, і в якогось друга було відео їх (з Меган) двох зі Snapchat», — розповів Гаррі.

На відео обличчя Маркл було закрите фільтром у вигляді собачої мордочки. І принц зацікавився, хто ховається під нею. Меган же не стала шукати в Мережі потенційного нового кавалера: її вразив зміст його сторінки в соцмережі — красиві фото природи Африки.

Перше побачення пари відбулося в лондонському ресторані. Гаррі запізнився через затори та весь час писав дівчині текстові повідомлення.

«Я панікував, я психував, я пітнів», — зізнався принц.

Меган усе ж дочекалася свого принца, і побачення пройшло вдало. Пара навіть має чорно-біле селфі з того вечора.

Після першої зустрічі стосунки пари почали активно та швидко розвиватися. Гаррі не забарився і зі знайомством з родичами. Тоді Меган була здивована тим, що формальностей у королівській сім’ї дотримуються навіть за зачиненими дверима.

«Навіть коли Вілл і Кейт прийшли — це була наша з нею перша зустріч, — пам’ятаю, я була в подертих джинсах, боса, ну і я з тих, хто любить обійматися, я завжди любила обійматися і не розуміла, що багатьох британців це спантеличує», — поділилася Меган.

За словами принца Гаррі, його родичі були дещо здивовані знайомством з Меган.

«Я пригадую, як моя родина зустрілася з нею вперше та була неймовірно вражена, дехто з них не знав, як їм поводитися. Бо, гадаю, вони були здивовані. Були здивовані тим, як рудому вдалося завоювати таку красиву жінку, таку розумну жінку», — розказав принц.

Попри те що родичі Гаррі мали натягнуті стосунки з Меган, з деким з них вона все ж потоваришувала. Колишня акторка відразу знайшла спільну мову з принцесою Євгенією. У серіалі навіть показали їхні спільні фото зі святкування Гелловіну.

Гаррі також додав, що родичі не сприймали їхні з Меган стосунки як щось серйозне.

«Але понад усе на початку їхнє враження, мабуть, затуманив той факт, що я зустрічаюся з американською акторкою: "О, вона американська акторка, довго це не триватиме"», — поділився він.

Для Меган входження до королівської родини стало випробуванням. Дівчина зізналася, що не вміла правильно вклонятися королеві та не мала гадки, як слід поводитися з фотографами. Оголошення про заручини з принцом стало її першим викликом.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Продюсер Азад Сафаров, що працював над «Будинком зі скалок»...


Джіджі Гадід і Леонардо Ді Капріо знову підігріли чутки про свій...


Читайте також
Популярні матеріали