Меган Маркл і принц Гаррі озвучили умови, за яких приїдуть на коронацію Чарльза ІІІ

Палац у роздумах

Нещодавно стало відомо, що принц Гаррі та Меган Маркл отримали запрошення на коронацію короля Чарльза ІІІ, яка відбудеться 6 травня. Герцоги Сассекські досі не підтвердили свою участь у заході, однак, як повідомляє The New York Post, висунули низку умов, за яких все ж будуть присутніми на важливій події. Так, однією з головних умов Меган та Гаррі стало виділення для них місця на балконі Букінгемського палацу, де зазвичай сидять лише чинні члени королівської родини. Окрім цього, подружжя вимагає, щоб на заході також були присутні їхні діти, які не були запрошені на коронацію.

Така умова здивувала королівських інсайдерів, оскільки, за їхніми словами, відсутність дітей на заході «ніколи не була яблуком розбрату через непосидючість і істерики, характерні для маленьких дітей». Зазначається також, що в день коронації син герцогів Сассекських Арчі святкуватиме 4-й день народження, тож його батьки сподіваються відзначити це разом із членами родини під час обіду чи фуршету з напоями.

«Палац намагається завершити переговори якомога швидше, тому що вони не можуть чекати до останнього моменту. Це може призвести до хаосу», — зазначив інсайдер.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали