Король Чарльз ІІІ виселяє принца Гаррі та Меган Маркл з їхньої британської резиденції

Тепер там житиме інший член королівської родини

Днями у британських таблоїдах з`явилась інформація про те, що принца Гаррі та Меган Маркл попросили звільнити їхню британську резиденцію Фрогмор. А сьогодні прессекретар пари підтвердив цю інформацію. Про це повідомляє BBC. Наближені до королівської родини джерела стверджують, що король Чарльз ІІІ запропонував переїхати в котедж своєму братові, принцу Ендрю. Однак офіційної заяви від Букінгемського палацу досі не було.

Котедж Фрогмор, який розташований на території Віндзорського замку в графстві Беркшир, був подарунком королівській парі від покійної королеви Єлизавети ІІ. У 2018-2019 роках принц Гаррі та Меган Маркл відремонтували нерухомість, що належить Crown Estate, — сума ремонту склала близько 2,4 мільйонів фунтів стерлінгів. Спочатку вартість покривалася платниками податків, а потім була повністю погашена герцогом.

Повідомляється, що Букінгемський палац наказав подружжю залишити помешкання в січні, через кілька днів після того, як Гаррі опублікував свої мемуари «Запасний». Нагадаємо, наразі Меган і Гаррі живуть зі своїми двома дітьми — сином Арчі та донькою Лілібет — у Каліфорнії.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали