Меган Маркл пояснила, чому її вважають складною жінкою

Нові одкровення скандальної герцогині 

Напередодні на Spotify вийшов новий епізод подкасту Меган Маркл Archetypes, центральною проблемою якого стали стереотипи про жінок, які впевнено йдуть до мети. Він отримав назву To B or not to B, у якому B означає англійське bitch, тобто «стерва», а запрошеними гостями стали Меллоді Гобсон і Вікторія Джексон.

Меган Маркл

«Можливо, правда в тому, що навішування на жінку ярлика "стерва" чи "складна" часто є спотворенням реальних фактів. Ці обзивання насправді є спробою приховати і не приймати такі справді дивовижні якості характеру, як жіноча наполегливість, сила чи твердість. Це стійкість та вміння доводити бажане до кінця», — каже Меган Маркл.

Слухачі одразу згадали життя Меган у Букінгемському палаці. Тоді придворні нагородили її титулом «складної герцогині» та скаржилися на її крики, скандали, дзвінки у неробочий час. Інсайдери розповідають, що одну з працівниць Маркл довела до сліз, а в іншу — жбурнула чашкою.

Меган Маркл

У подкасті герцогиня назвала себе рішучою жінкою, яка знає, чого прагне, і вміє досягати своєї мети, та натякнула, що у Великій Британії її просто неправильно зрозуміли.

Нагадаємо, що Меган Маркл розлютилася, дізнавшись, що принц Гаррі підтримував зв’язок з колишньою дівчиною після весілля.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали