Марґо Роббі вперше прокоментувала відсутність очікуваних номінацій за фільм «Барбі»

Акторка вважає, що кінострічка стала своєрідним культурним феноменом 

Марґо Роббі прокоментувала те, що разом з режисеркою Ґретою Ґервіґ не отримала очікуваних номінацій на премію «Оскар» за роботу над «Барбі». Про це повідомляє Deadline.

На дискусії після спецпоказу фільму «Барбі» Гільдії кіноакторів США Марґо Роббі зазначила — вона радіє тому, що кінострічка отримала вісім номінацій на «Оскар». Проте акторка вважає, що Ґрету мала позмагатися за премію в категорії «Найкращий режисер», адже її робота — те, що буває раз у житті. 

Торік фільм «Барбі» випередив інші кінострічки за касовими зборами та зібрав 1,4 мільярда доларів у всьому світі. Як зазначила Марґо Роббі, реакція на фільм стала чимось схожим на культурний феномен.

«Ми поставили собі за мету зробити щось, що змінить культуру, вплине на неї… І ми вже зробили це й навіть більше, ніж ми могли собі уявити. І це справді найбільша нагорода, яка може бути з усього цього», — зазначила акторка.

Нагадаємо, 23 січня у США оголосили номінантів на премію «Оскар». Лідером серед фільмів став «Оппенгеймер», за ним — «Бідолашні створіння» та «Вбивці квіткової повні». Кінострічка «Барбі» отримала 8 номінацій. Ґрета Ґервіґ претендувала на номінацію «Найкращий режисер», а Марґо Роббі — «Найкраща жіноча роль». Проте роботу жінок визнали в інших категоріях. Ґрета Ґервіґ у співавторстві з Ноа Баумбаком позмагається за перемогу в «Найкращому адаптованому сценарії», а Марґо Роббі — як продюсерка в «Найкращому фільмі». На відсутність очікуваних номінацій також відреагував Раян Ґослінґ.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали