Мама Жерара Піке порушила тишу вперше після його розлучення з Шакірою

Інсайдери також не стали мовчати

Монсеррат Бернабеу, мама Жерара Піке, порушила тишу вперше після скандального розлучення сина з іконою музичного світу Шакірою. 60-річна жінка знялася у телепрограмі Barcelona TV Collapse, де намагалася уникати обговорень особистого життя. Про це повідомляє видання The Sun.

Жерар Піке і Шакіра

«Як і в усіх інших, у мене є особисте та професійне життя. Однак моє особисте життя обговорюється лише з найближчими друзями та родиною».

Однак усе ж Монсеррат сказала, що вважає Шакіру «лиходійкою». Інформаційна агенція GeoNews з посиланням на інсайдерів стверджує, що жінку особливо турбувала 10-річна різниця у віці між Жераром і колумбійською співачкою.

Шакіра

«Для багатьох сімей у Барселоні, якщо ви з Мадрида, ви вже поганий. Уявіть, що вони думають, якщо ви з Колумбії. Для Монтсе це був шок. Вона з самого початку вважала Шакіру лиходійкою», — розповів інсайдер.

За його словами, Монсеррат Бернабеу не подобалося у Шакірі все: починаючи з того, що вона співачка, і закінчуючи тим, що вона не каталонка чи принаймні не з впізнаваної родини.

Нагадаємо, що Шакіра переїхала з дітьми до США.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали