«Мама надто тебе обожнювала». Брітні Спірс публічно звинуватила сестру в брехні

Конфлікт продовжується

Брітні Спірс розкритикувала поведінку своєї молодшої сестри Джеймі Лінн Спірс. Про це вона розповіла у своєму Instagram. Співачка заявила, що в сім’ї до неї та Джеймі ставилися по-різному.

«Я працювала все своє життя і не знала, як це, коли мама тебе обслуговує. 12-річна Джеймі Лінн годинами дивилася телевізор, а потім валялася на надувному матраці біля басейну... У моєму житті такого ніколи не було, я в шоці», — прокоментувала Брітні Спірс.

Виконавиця вирішила висловитися після участі Джеймі Лінн в епізоді подкасту Spotify Call Her Daddy. В інтерв`ю молодша сестра поділилася з ведучим Алексом Купером, як це — рости зі знаменитістю. Джеймі зазначила, що завжди відчувала, ніби вона на другому плані.

Брітні Спірс у відповідь натякнула, що її сестра потрапила до серіалу All That на Nickelodeon лише завдяки їй. До того ж виконавиця заявила, що їхня мати була надто лояльною до Джеймі й дозволяла їй зайве.

«Я просто обомліла, повернувшись додому і почувши, як ти розмовляєш із нашою мамою. Повний шок! Ти її просто ненавиділа! Вона надто тебе обожнювала. Якби ти була моєю дочкою, я б влаштувала  тобі справжню сварку!» — поділилася Брітні.

Instagram: @jamielynnspears

Нагадаємо, стосунки між сестрами загострилися після початку промокампанії книги Джеймі Лінн Спірс Things I Should Have Said. У ній молодша сестра згадує про дивні дії Брітні — наприклад, як вона взяла ніж і замкнулася в кімнаті. Співачка все заперечує.


Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали