Батько Брітні Спірс вимагає в співачки 30 мільйонів доларів, щоб покрити свої витрати на адвокатів

Адвокат співачки подав додаткові документи до суду

Батько Брітні Спірс і його адвокати вимагають від виконавиці 30 мільйонів доларів, щоб покрити витрати через справу про опікунство. Про це повідомляє Variety.

Водночас адвокат співачки відповів на прохання Джеймі Спірса та подав нові судові документи перед ще одним слуханням. Згідно з ними, коли батько Брітні Спірс був її опікуном, він та його адвокати витратили понад 36 мільйонів доларів з майна співачки. 

Instagram: @britneyspears

Джеймі Спірс використав частину коштів для власного кулінарного шоу. Представники виконавиці стверджують, що її батько заплатив собі «щонайменше 6 мільйонів доларів» у ролі опікуна, а також «подав клопотання про виплату гонорару десяткам різних юридичних фірм» на понад 30 мільйонів доларів.

У судових документах адвокат Брітні Спірс також виклав 13-річний план виплат. У ньому вказано, що батько співачки заробив 6 мільйонів 314 тисяч доларів за період опікунства. Останньою була виплата в 192 тисячі доларів у 2020 році.

Instagram: @britneyspears

Нагадаємо, у листопаді суд остаточно відсторонив Джеймі Спірса від опіки над його донькою Брітні Спірс. Відтоді співачка здобула свободу та стала відповідальною за себе. 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали