Мадонна різко відповіла хейтерам

Співачка не витримала

Здається, що за роки кар’єри Мадонна вже звикла до хейту, однак коментарі щодо її зовнішнього вигляду на «Греммі-2023» змусили її відреагувати в Instagram і відповісти на критичні зауваження.

За словами Мадонни, вона особливо була ображена тим, що люди не звернули увагу на її промову на церемонії нагородження, яка представляла Кім Петрас — першу транс-жінку на премії, а натомість обговорювали її «фото крупним планом, зроблені камерою з довгим об’єктивом, який спотворив би будь-яке обличчя».

«Знову я зіткнулася за ярким проявом ейджизму та мізогінії, якими пронизаний світ, де ми живемо. Світ, який відмовляється відзначати жінку, якій виповнилося 45 років, і відчуває потребу покарати її, якщо вона й надалі залишатиметься сильною волею, працьовитою та схильною до пригод», — написала співачка.

Мадонна

Instagram: @souloho3

Мадонна ніколи не вибачалася за свої творчі рішення, зовнішній вигляд чи одяг і не планує починати. Вона вважає, що від початку кар’єри прокладає шлях майбутнім поколінням жінок і щаслива продовжувати робити це.

«Я з нетерпінням чекаю ще багатьох років підривної поведінки, розсунення кордонів, протистояння патріархату і насолоди від свого життя».


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали