Лінда Євангеліста вперше за 15 років вийшла на подіум

Гучне повернення

Лінда Євангеліста повернулася в модну індустрію після довгої паузи через невдалу пластику. Супермодель 90-х зіткнулася з побічними ефектами процедури зі спалювання жиру Coolsculpting, що змінили її обличчя до невпізнаваності.

Нещодавно Лінда стала спеціальним гостем ювілейного показу Fendi у Нью-Йорку, присвяченого виходу сумки Baguette. Для Євангелісти це був перший вихід на подіум за останні 15 років.

Зірка вийшла на подіум у бірюзовому довгому плащі з рукавами. Раніше модель розповідала, що після невдалої косметичної процедури в неї з’явилися певні комплекси з приводу своєї зовнішності, які вона досі не може подолати.

«Багатопрофільний та надзвичайно талановитий Кім Джонс створив епічне свято майстерності Fendi разом із Сільвією Фенді, Дельфіною Делетрез, Тіффані та з допомогою нашого дорогого друга Марка Джейкобса. Мені пощастило бути частиною цього, і я дуже вдячна за те, що мене оточують друзі та родина на все життя, Карлін Серф де Дудзієле, Пет Макграт, Гвідо Палау та Ронні Кук Ньюхаус», — зазначила Євангеліста у підписі до відео з показу в своєму Instagram. 

Нагадаємо, що востаннє модель виходила на подіум у 2007 році для бренду Christian Dior.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали