ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

ДОБРОТА ПРЕВЫШЕ ВСЕГО: ХОАКИН ФЕНИКС СПАС СО...

«У неї волосся світліше, ніж у старших доньок, і вона дуже сильна», — Мілла Йовович показала новонароджену Ошин

Багатодітна мама поділилася серією фото в Instagram

Фото: instagram/millajovovich,

Рейтинг статьи / 0
4 5 5

2 лютого Мілла Йовович та Пол Андерсон втретє стали батьками, у пари народилася ще одна донька Озіан. Радісною звісткою поділилася старша дитина подружжя Евер Габо. І тільки через добу інформацію підтвердила і сама Мілла. Вона опублікувала в Instagram довгий пост, до якого прикріпила цілу серію фотографій з пологового будинку. В кадрі крупним планом видно новонароджену дівчинку.

Мілла Йовович втретє стала мамою

«Вчора Евер без мого відома розповіла всім про народження сестри, так що я запізнилася з новиною. 02.02.2020 о 8:56 ранку народилася Ошин Ларк Елліот Йовович-Андерсон! Ошин — це ім`я валлійського хлопчика, і вимовляється воно «Ошин». Тепер розумію, що ім`я довге, але наша сім`я ніяк не могла визначитися. Евер і моя мама хотіли Ларк, Дашіел і я наполягали на Елліот. Потім мій чоловік Пол знову проголосував за Ларк ... Принаймні, у дитини є з чого вибирати, якщо дочка в дорослому віці захоче відкинути деякі імена. Вона така красива! У неї волосся світліше, ніж у інших наших дочок, і вона дуже сильна. Вона вже піднімає голову, щоб подивитися, що відбувається! Вона наша диво-дитина, і ми всі так вдячні, що вона у нас є, повністю одержимі нею! Я, очевидно, опублікую всі доступні фотографії, але пізніше, тому що ми всі втомилися, останні кілька ночей були божевільними!» — поділилася емоціями Мілла.

Мілла Йовович третя дитина

Озіан стала третьою дитиною 44-річної актриси і 54-річного режисера Пола Андерсона. Вони одружилися у 2009 році, Евер Габо народилася в 2007, а в 2015 на світ з`явилася друга донька — Дашиел Іден.

Діти Мілли Йовович

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Мілла Йовович втретє стала мамою, і ми вже знаємо стать та ім'я малюка