НОВОСТЬ ДНЯ: ХАРВИ ВАЙНШТЕЙН АРЕСТОВАН

АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА, СОНЯ ЗАБУГА, ДАНИЛА...

FORBES НАЗВАЛ РЕЙТИНГ 100 САМЫХ ДОРОГИХ БРЕНДОВ...

БРИТАНСКАЯ ЗВЕЗДА ДУА ЛИПА НАДЕЛА КОСТЮМ ОТ...

ПРЕМЬЕРА: ЛУНА ПРЕЗЕНТОВАЛА КЛИП НА ПЕСНЮ...

Кріс Нот пояснив, що думає про скандал між Сарою Джессікою Паркер та Кім Кетролл

Репортер видання TMZ заскочив актора на вулиці та спробував з’ясувати його ставлення до суперечки між зірками серіалу «Секс і місто»

Пам’ятаєте, протягом всіх сезонів «Сексу і міста» містер Біг їздив у великому чорному автомобілі (і завжди на задньому сидінні)? Здається, в реальності Кріс Нот не дуже відрізняється від свого екранного персонажу.

Днями американське видання про зірок TMZ опублікувало відео, на якому репортер запитує у Нота, що він думає про драму між Сарою Джессікою Паркер та Кім Кетролл. Реакція актора була якраз в стилі містера Біга – Кріс без жодного слова закрив вікно свого великого чорного автомобіля.  

Для тих, хто пропустив останні новини: все почалось з того, що Кім Кетролл відмовилась зніматись у продовженні фільму «Секс і місто», і навіть запропонувала «вбити свого персонажа». Проте нещодавно розгорілась вже особиста драма між Кетролл та її екранною подругою Сарою Джессікою Паркер: остання висловила співчуття Кім у зв’язку зі смертю брата. Реакція Кетролл була несподіваною: «Давай прояснимо (якщо мені досі це не вдалось зробити): ти не член моєї сім’ї і ти мені не подруга».

Это официально: продолжения «Секса в большом городе» не будет

Ким Кэтролл ответила на обвинения Сары Джессики Паркер

Скандал набирає обертів: як актори серіалу «Секс і місто» пересварились

Загрузка...