SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

ТРИ МОДНЫХ ОБРАЗА НАДИ ДОРОФЕЕВОЙ С...

50 ОТТЕНКОВ БЕЖЕВОГО, МНОГОСЛОЙНОСТЬ И...

ДОЖДАЛИСЬ: КЭТИ ПЕРРИ ВЫХОДИТ ЗАМУЖ ЗА ОРЛАНДО...

КАК ТИНА КАРОЛЬ ВЫГЛЯДИТ БЕЗ МАКИЯЖА? 

Кріс Нот пояснив, що думає про скандал між Сарою Джессікою Паркер та Кім Кетролл

Репортер видання TMZ заскочив актора на вулиці та спробував з’ясувати його ставлення до суперечки між зірками серіалу «Секс і місто»

Фото: gettyimages

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Пам’ятаєте, протягом всіх сезонів «Сексу і міста» містер Біг їздив у великому чорному автомобілі (і завжди на задньому сидінні)? Здається, в реальності Кріс Нот не дуже відрізняється від свого екранного персонажу.

Днями американське видання про зірок TMZ опублікувало відео, на якому репортер запитує у Нота, що він думає про драму між Сарою Джессікою Паркер та Кім Кетролл. Реакція актора була якраз в стилі містера Біга – Кріс без жодного слова закрив вікно свого великого чорного автомобіля.  

Для тих, хто пропустив останні новини: все почалось з того, що Кім Кетролл відмовилась зніматись у продовженні фільму «Секс і місто», і навіть запропонувала «вбити свого персонажа». Проте нещодавно розгорілась вже особиста драма між Кетролл та її екранною подругою Сарою Джессікою Паркер: остання висловила співчуття Кім у зв’язку зі смертю брата. Реакція Кетролл була несподіваною: «Давай прояснимо (якщо мені досі це не вдалось зробити): ти не член моєї сім’ї і ти мені не подруга».