Кріс Нот не з’явиться у документальному фільмі «І просто так» після звинувачень у сексуальному насильстві

Скандал триває

Уже 3 лютого на наших екранах вийде останній епізод продовження культового серіалу «Секс і місто», проте це ще не означає, що нам доведеться попрощатися з улюбленими героями — разом із фінальною серією HBO Max покажуть невелику документальну стрічку про зйомки «І просто так». Однак, як стало відомо з трейлера, не всі актори в ньому з’являться. 

В анонсі можна було побачити Сару Джессіку Паркер, Крістін Девіс, Сінтію Ніксон, Сару Рамірес і Ніколь Арі Паркер. Проте Кріса Нота, виконавця ролі містера Біга, не було в кадрі. Причиною відсутності Нота став нещодавній скандал. 

У грудні 2021 року актор потрапив на шпальти всіх газет після того, як декілька жінок виступили проти нього зі звинуваченнями у сексуальному насильстві та зґвалтуванні. Та хоча Кріс усе заперечує, його звільнено з агенції та позбавлено кількох ролей.

Кріс Нот

Сара Джессіка Паркер, Сінтія Ніксон та Крістін Девіс виступили зі спільною заявою, присвяченою скандалу з їхнім колишнім колегою. 

«Ми глибоко засмучені звинуваченнями на адресу Кріса Нота, — написали акторки у своїх stories в Інстаграм. — Ми підтримуємо жінок, які виступили та поділилися своїм болючим досвідом. Ми знаємо, що це дуже складно зробити, та вдячні їм за це».

Кріс Нот та Сара Джессіка Паркер

Нагадаємо, що містер Біг, роль якого виконав Кріс Нот, помер у першій серії серіалу. Таке рішення сценаристів обурило прихильників «Сексу та міста». 

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали