Королева Швеції Сильвія зустрілася з Катериною Кухар та Олександром Стояновим

У рамках «Туру солідарності» на підтримку України

Благодійний «Тур солідарності» на підтримку України, в якому бере участь Grand Kyev Ballet під керівництвом Олександра Стоянова, після Норвегії продовжується містами Швеції. Це велика дипломатична місія на чолі з Катериною Кухар та Олександром Стояновим, які мовою танцю розповідають правду журналістам та представникам влади інших держав про криваву війну в Україні.

Grand Kyev Ballet

У Стокгольмі виставу «Жизель» за участю Grand Kyev Ballet вшанували своєю присутністю Її Величність Королева Швеції Сільвія та Його Королівська Високість Принц Карл Філіпп. Серед почесних гостей були також міністерка культури Швеції пані Жанетт Густафсдоттер і мер Стокгольму Анна Кеніг Йерлмир.

Grand Kyev Ballet

«Як і весь цивілізований світ, Швеція підтримує Україну. Ми мали можливість спілкуватися зі швецькою королівською родиною в особі королеви Сильвії та принца Карла Філіпа, й ми ще раз переконалися, що вони дуже співчувають горю нашого народу. Ми мали можливість обговорити з ними проблеми, пов’язані з війною в Україні. Говорили про стан України на сьогодні, про розбомблені будівлі у наших містах, про те, як важко зараз дітям. І, найголовніше, що вже зараз необхідно думати про відбудову України після закінчення війни. Шведи високо оцінили наше балетне мистецтво й готові розглянути питання допомогти українцям у відбудові Київського державного фахового хореографічного коледжу, яким я керую», — розповідає Катерина Кухар.

Grand Kyev Ballet

Перед виставою посол України в Швеції Андрій Плахотнюк зачитав звернення від першої леді України — Олени Зеленської. Традиційно захід завершився спільним виконанням Гімну України.

«Після вистави “Жизель” у нас була можливість поспілкуватися з українськими переселенцями, яких ми запросили на балет. Було дуже багато діток, які розповіли не тільки про те, як їх зустріла Швеція, але й про свою головну мрію — скоріш повернутися додому», — згадує Олександр Стоянов.

Grand Kyev Ballet

Нагадаємо, що 27 травня у берлінському «Театрі на Потсдамській площі» у рамках ініціативи #supportUkraine покажуть балетне шоу Radio&Juliet & Quatro.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали